Naar de hoofdinhoud gaan
Swee Waxbill
Showing stays that recordSwee Waxbill50+ stays list it on site or nearby
Soortinformatie

Parken waar verhuurders de Swee Waxbill hebben waargenomen

Verblijven die iets teruggeven

Door heel Zuid-Afrika

Wilge River Bush Camp

Bronkhorstspruit · Vanaf R 600 per nacht

Betrouwbaar te zien · Vogelaarsvriendelijk

Wilge River Bush Camp

Barry House on Riverton

Robertson · Vanaf R 1,155 per nacht

Betrouwbaar te zien · Vogelaarsvriendelijk

Barry House on Riverton

Mbizane Escarpment Retreat

Mbombela · Vanaf R 3,800 per nacht

Betrouwbaar te zien · Vogelaarsvriendelijk

Mbizane Escarpment Retreat

Montusi Mountain Lodge

Drakensberg, Bergville · Vanaf R 6,800 per nacht

Betrouwbaar te zien · Vogelaarsvriendelijk

Montusi Mountain Lodge

Rhino Ridge Safari Lodge

Hluhluwe-Imfolozi Park · Prijs op aanvraag

Swee Waxbill hier waargenomen

Rhino Ridge Safari Lodge

Marloth Nature Reserve

Marloth Nature Reserve · Vanaf R 1,180 per nacht

Swee Waxbill hier waargenomen

Marloth Nature Reserve

Melkkamer Homestead, De Hoop

De Hoop Nature Reserve · Prijs op aanvraag

Betrouwbaar te zien · Vogelaarsvriendelijk

Melkkamer Homestead, De Hoop

Limietberg Nature Reserve

Limietberg Nature Reserve · Vanaf R 220 per nacht

Swee Waxbill hier waargenomen

Limietberg Nature Reserve

De Hoop Collection

De Hoop Nature Reserve · Prijs op aanvraag

Betrouwbaar te zien · Vogelaarsvriendelijk

De Hoop Collection

Robberg Nature Reserve

Robberg Nature Reserve · Vanaf R 1,560 per nacht

Swee Waxbill hier waargenomen

Robberg Nature Reserve

Kwandwe Melton Manor

Kwandwe Private Game Reserve · Prijs op aanvraag

Swee Waxbill hier waargenomen

Kwandwe Melton Manor

Zvakanaka Farm

Louis Trichardt · Vanaf R 650 per nacht

Betrouwbaar te zien · Vogelaarsvriendelijk

Zvakanaka Farm

Cederberg - Kliphuis

Cederberg Wilderness Area · Vanaf R 180 per nacht

Swee Waxbill hier waargenomen

Cederberg - Kliphuis

Grootvadersbosch Campsites

Grootvadersbosch Nature Reserve · Vanaf R 300 per nacht

Swee Waxbill hier waargenomen

Grootvadersbosch Campsites

Kwandwe Uplands Homestead

Kwandwe Private Game Reserve · Prijs op aanvraag

Swee Waxbill hier waargenomen

Kwandwe Uplands Homestead

Grootvadersbosch Cabins

Grootvadersbosch Nature Reserve · Vanaf R 1,460 per nacht

Swee Waxbill hier waargenomen

Grootvadersbosch Cabins

Mbali Collection

Kogelberg Nature Reserve · Vanaf R 1,590 per nacht

Swee Waxbill hier waargenomen

Mbali Collection

Kwandwe Fort House

Kwandwe Private Game Reserve · Prijs op aanvraag

Swee Waxbill hier waargenomen

Kwandwe Fort House

Dry mountains, ostriches, and Calitzdorp's port wines

Bekijk plekken die iets teruggeven
The Klein Karoo

Een reis plannen

Wanneer en waar u de Swee Waxbill vindt

Swee Waxbill: door verhuurders waargenomen in of bij Cederberg Wilderness Area, Goukamma Nature Reserve and Kwandwe Private Game Reserve.

Hoe en wanneer u de Swee Waxbill ziet

Beste uren van de dag

  • De eerste uren na zonsopgang, en de late middag. Vogels roepen en eten het meest in de koelte.
  • Rond het middaguur. Rustiger, vooral in de zomerhitte.

Waar u het best verblijft

  • Zelf rijdenMalariavrij
    Verblijven in Western Cape
    Western Cape
  • Begeleide rittenMalariavrij
    Verblijven in Eastern Cape
    Eastern Cape
  • Verblijven in KwaZulu-Natal
    KwaZulu-Natal

Manieren om te kijken

Zelf rijden

Uw eigen auto en tempo, op de wegen van het park.

Begeleide ritten vanuit een lodge

Een gids die weet waar te kijken, met offroad- en nachtritten in de privéreservaten.

Waar verhuurders de soort waarnemen

Soort

Coccopygia melanotis

Waarnemingen

1,598

iNaturalist-waarnemingen

Elke boeking op Spekboom steunt natuurbehoud.

Vragen van reizigers

Een waarneming betekent dat een verhuurder de Swee Waxbill op of bij het terrein heeft gezien. Het is nooit een garantie dat u de soort ziet.

Which parks and reserves are best for the Swee Waxbill in South Africa?

Hosts on Spekboom have recorded the Swee Waxbill at stays in or beside Cederberg Wilderness Area, Goukamma Nature Reserve, Kwandwe Private Game Reserve, De Hoop Nature Reserve, Grootvadersbosch Nature Reserve and Kogelberg Nature Reserve and other reserves. A record means a host has seen it on the property or nearby, which makes these the places to base yourself; it is never a guarantee of a sighting on any given day.

Where can you see the Swee Waxbill in South Africa?

The Swee Waxbill is most recorded in Western Cape (89% of records), KwaZulu-Natal (5% of records), based on 1,598 iNaturalist observations. 55 places to stay on Spekboom in South Africa have recorded the Swee Waxbill on site or nearby.

When is the best time to see the Swee Waxbill?

The Swee Waxbill is recorded throughout the year, so no month is the wrong month to look for it. For the parks where hosts record it most, these are the best seasons they give. Cederberg Wilderness Area: Sep-Apr, flowers Aug-Oct; Goukamma Nature Reserve: year-round, warm Oct-Apr; Kwandwe Private Game Reserve: year-round, best Mar-May, Sep-Nov; De Hoop Nature Reserve: Sep-Apr, flowers Aug-Oct. In the dry months animals concentrate at water and the grass is short.

What is the Swee Waxbill?

The swee waxbill (Coccopygia melanotis), is a common species of estrildid finch native to Southern Africa.